Atrakcje Turystyczne

Wystawa Miniatur Kolejowych

Wystawa Miniatur Kolejowych w Rewalu na pierwszym piętrze Dworca Wąskotorówki przy ulicy Dworcowej 21. Na wystawie: makiety kolejowe, modele kolejowe z całego świata - ponad 850 eksponatów, kącik zabaw dla dzieci. więcej »

ul. Dworcowa 2, Rewal

Bajkowa Chata i Zoombieland

Spędzając urlop w Rewalu można także wybrać się w wyjątkową wycieczkę do baśniowego świata pełnego iluzji. Czeka tam na Państwa Śpiąca Królewna, Pinokio, Jaś i Małgosia oraz Święty Mikołaj. Wizyta w Bajkowej Chacie to super rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. A tuż obok znajduje się mroczna kraina Zoombieland, gdzie urzeczywistniają się najstraszniejsze koszmary. więcej »

ul. Słonecznikowa 9, Rewal

Park Linowy Gibon

Park Linowy Gibon w Rewalu to 9 tras, 2 trasy szkoleniowe, 129 różnorodnych przeszkód. Dodatkowo stanowisko do gry w bule oraz siłownia miesząca się na świeżym powietrzu. więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Pobierowo

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. więcej »

Niechorze

Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających do jeziora Liwia Łuża. więcej »