Archiwum - Majówka w Gminie Rewal

01 STY 1970 wstecz

Majówka 2015 w Gminie Rewal

Rewal - Kwiatowa majówka pod wielorybami

 • 2 maja, godzina 16:00, centrum Rewala, plac z wielorybami.
  Motywem przewodnim Majówki w Rewalu będą kwiaty. Parada kwiatów, występy artystyczne dzieci z lokalnych szkół, występy klauna Tomiego i muzyka na żywo, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz targ rękodzieła. Jak co roku na placu zapłonie ognisko, gdzie będzie można upiec kiełbaski, staną także stoiska z pysznymi daniami na ciepło, przygotowanymi przez Radę Rodziców działającą przy Zespole Szkół Sportowych w Rewalu oraz Koło Gospodyń Wiejskich ze Śliwina.
 • Podróż Nadmorską Koleją Wąskotorową
  Na tory powraca Nadmorska Kolejka Wąskotorowa, która powinna być obowiązkowym punktem majowego weekendu w gminie.

Pogorzelica - Plażowa Majówka

 • 2 maja, godzina 17:00, ulica Plażowa.
  Wspaniała zabawa przy muzyce na żywo i rozgrzewającej, wprowadzającej w doskonały nastrój herbatki sztormowej. Dla najmłodszych uczestników przygotowano animacje i zabawy.

Pobierowo - Nadmorski Targ Staroci i Rękodzieła

 • 1-3 maja, codziennie od godziny 10:00, ul. Grunwaldzka.
  Nadmorski Targ Staroci i Rękodzieła, który rokrocznie przyciąga wielu wystawców z całej Polski, prezentujących oryginalne wyroby rękodzielnicze i różnego rodzaju przedmioty o wartości kolekcjonerskiej.
 • Dodatkowo z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja na ul. Zgody przy Centrum Ratownictwa odbędzie się piąta już lekcja śpiewu czyli wspólne śpiewanie śpiewu pieśni patriotycznych pt. „Witaj, majowa jutrzenko” pod przewodnictwem ks. Stanisława Krzyżanowskiego.

Niechorze - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Football Cup Niechorze 2015

 • 1 – 3 maja, godzina 13:30, obiekt sportowy w Niechorzu
  Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Football Cup Niechorze 2015 - zagra 16 drużyn w roczniku 2001, wśród których znalazły się takie jak Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Zagłebie Lublin, KS Polkowice i wiele innych.
 • Miłośnicy wędkarstwa będą mogli rozpocząć sezon wędkarski na kanale Liwka, gdzie odbędą się doroczne zawody.

Pustkowo - Majówka w Pustkowie 

 • 2 maja, godzina 16:00, Błonia
  Sołtys Pustkowa organizuje rodzinny piknik przy dźwiękach muzyki na żywo. Na uczestników pustkowskiej majówki czekają stoiska z pysznymi daniami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich, wielkie ognisko na którym można upiec kiełbaski oraz liczne konkursy dla dzieci.

Trzęsacz - Majówka w Trzęsaczu

 • 2 maja, godzina 14:00, plac przy ul. Kamieńskiej
  Rodzinny piknik. W ofercie trzęsackiej majówki znajduje się ognisko, kiełbasa i kaszanka z grilla, domowe wypieki, pajda chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, przejażdżka bryczką, loteria fantowa, a to wszystko oczywiście przy dźwiękach muzyki.

Informacje na podstawie oficjalnej strony gminy Rewal: http://www.rewal.pl
Za zmiany redakcja www.rewal.com.pl nie odpowiada.