Noclegi w Rewalu

(19)

Noclegi w Rewalu

Gdzie jechać na wakacje nad polskim morzem? Wielu turystów wybiera Rewal i nic w tym dziwnego - tu czeka na nich piaszczysta plaża i mnóstwo atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i miłośników aktywnego spędzania czasu. Wśród wielu propozycji znaleźć można również te odpowiednie na deszczowe dni, gdy aura nie sprzyja przebywaniu na zewnątrz. Po wpisaniu w pole wyszukiwarki - Rewal Noclegi - pojawiają się tysiące wyników.

Nadmorski Rewal jest miastem z bogata bazą obiektów noclegowych. Znajdziemy tutaj: ośrodki wczasowe, pensjonaty, apartamenty, pokoje gościnne, tanie kwatery czy domki letniskowe. Szukając tanich noclegów w Rewalu warto sprawdzić ofertę pokoi i kwater prywatnych. Dla grup polecamy natomiast oferty domków letniskowych i całorocznych. Warto zwrócić uwagę, że często tańszy obiekt jest dalej położony od lini brzegowej.

Wpływ na cenę noclegu w Rewalu ma standard obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Dużą rolę odgrywa także lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Najtańsze noclegi w Rewalu zaczynają się już od 35-40 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie (od 25-30 zł od osoby za dobę), pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - domki zazwyczaj są 4-6 osobowe. Noclegi blisko morza są droższe niż te w głębi lądu, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - tu ceny rozpoczynają się od około 60 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty.

Rewal jest chętnie odwiedzanym miastem przez grupy zorganizowane: kolonie, zielone szkoły czy obozy młodzieżowe. Również noclegi znajdą tutaj grupy integracyjne, wyjazdy firmowe, konferencje. Jak zatem znaleźć obiekt, który zajmuje się organizacją pobytów grupowych? Najłatwiej wybrać zakładkę Grupy Zorganizowane z oferty noclegowej.

Rewal jest dobrze zorganizowana miejscowością turystyczną. Poza bogatą bazą noclegową Rewal dysponuje równie bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Rewal kusi turystów głównie plażą - bo właśnie po to wyjeżdżamy latem nad morze. Ale gdy znudzi nam się już leżenie plackiem na plaży, albo zdarzy się dzień z gorszą pogodą, wówczas warto wybrać się na przejażdżkę Nadmorską Koleją Wąskotorową - w niektórych terminach można jechać składem ciągniętym przez zabytkowy parowóz. Dzieci również powinny być zadowolone z czekających na nie atrakcji: Park Wieloryba, Wystawa Miniatur Kolejowych, Park Linowy Gibon, Bajkowa Chata czy znajdujący się tuż obok Zoombieland.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00