widgets Dowolny typ obiektu

checked Dowolne udogodnienie

Noclegi w Rewalu (0)

Nie odnaleziono

Brak obiektów spełniających kryteria.

Zobacz wszystkie obiekty
Noclegi Rewal

Noclegi Rewal

W Rewalu znajdują się setki obiektów noclegowych. Ponad 30% to kwatery prywatne i można je znaleźć w całej wiosce. Największe oferty noclegowe koncentrują się wokół ul. Dworcowej, od Rybackiej do Westerplatte (przy kościele) i Mickiewicza oraz ul. Warszawskiej, w odległości 200 m od Placu Whorybów, pomiędzy ul. Słowackiego i Kościuszki. W części miasta, w której znajduje się platforma widokowa i port, turyści mogą przenocować w nieco droższych obiektach (średnia cena to 60 zł). Tutaj można znaleźć nowoczesne pensjonaty, większe kurorty i kilka hoteli we wsi (w tym hotel trzygwiazdkowy). Większość ośrodków znajduje się na północ od wsi, granicząc z plażą, część z nich również między ul. Jan Matejko i Nowy Świat. Rewal znajduje się przy drodze wojewódzkiej 102. W szczycie sezonu w Rewalu zatrzymuje się pociąg Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej, a także retro komunikacja kolejowa i autobusowa.

Wpływ na cenę noclegu w Rewalu ma standard obiektu - im bardziej luksusowy (hotel, apartament) - tym oczywiście drożej. Dużą rolę odgrywa także lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i największych atrakcji - tym drożej. Najtańsze noclegi w Rewalu zaczynają się już od 60 zł od osoby za dobę - to głównie oferta tanich pokoi. Domki również mogą być tanie (od 60 zł od osoby za dobę), pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - domki zazwyczaj są 4-6 osobowe. Noclegi blisko morza są droższe niż te w głębi lądu, podobnie jest w przypadku bardziej komfortowych obiektów - tu ceny rozpoczynają się od około 60 zł od osoby za dobę, choć można znaleźć i tańsze obiekty.
W Rewalu dostępnych jest wiele rodzajów noclegów dla rodzin, które różnią się standardem i lokalizacją. Oto kilka propozycji: Hotele: to dobry wybór dla rodzin ceniących sobie wygodę i komfort. W Rewalu znajdziecie hotele z basenem, sauną, placem zabaw dla dzieci oraz bogatym programem animacyjnym. Apartamenty: to doskonała opcja dla rodzin, które lubią mieć więcej prywatności i chcą mieć do dyspozycji aneks kuchenny. W Rewalu dostępne są zarówno nowoczesne, jak i klasyczne apartamenty. Domki letniskowe: to idealne rozwiązanie dla rodzin, które lubią spędzać wakacje w kontakcie z przyrodą. W Rewalu znajdziecie wiele kompleksów domków letniskowych położonych w otoczeniu zieleni. Pensjonaty: to dobra opcja dla rodzin, które cenią sobie kameralną atmosferę i chcą mieć do dyspozycji udogodnienia takie jak np. plac zabaw dla dzieci czy ogród. Kwatery prywatne: to tanie rozwiązanie dla rodzin, które lubią mieć więcej swobody i nie potrzebują dodatkowych udogodnień. W Rewalu znajdziecie wiele prywatnych kwater zlokalizowanych blisko plaży lub w centrum miejscowości.
Rewal jest chętnie odwiedzanym miastem przez grupy zorganizowane: kolonie, zielone szkoły czy obozy młodzieżowe. Również noclegi znajdą tutaj grupy integracyjne, wyjazdy firmowe, konferencje. Jak zatem znaleźć obiekt, który zajmuje się organizacją pobytów grupowych? Najłatwiej wybrać zakładkę Grupy Zorganizowane z oferty noclegowej.
serce Ulubione
obiekty
0
serce Twoje ulubione obiekty 0