Bajkowa Chata oraz Zoombieland w Rewalu - gdzie się znajduje, jakie są ceny ?

Chata jak z bajki oraz kraina strachu Zoombieland w Rewalu

Tuż obok Parku Wieloryba w Rewalu znajduje się Bajkowa Chata – magiczne miejsce, pełne postaci rodem z baśni. Wewnątrz czekają na nas wyjątkowe komnaty, a w każdej z nich mieszka ktoś inny.

W Warsztacie Świętego Mikołaja czekają na nas pracowite elfy oraz starszy pan ze śnieżnobiałą brodą, który rozdaje prezenty w czasie Bożego Narodzenia. W komnacie Królowej Śniegu możemy zobaczyć postaci znane z baśni Andersena, w tym dwoje dzieci – Gerdę i Kaja. Kolejne pomieszczenie to Chatka z Piernika, w której Jaś i Małgosia spotkali złą czarownicę – Babę Jagę. Wchodząc do komnaty Śpiącej Królewny zobaczymy piękną dziewczynę, czekającą we śnie na księcia, który ją obudzi.

Oprócz nich w Bajkowej Chacie spotkać można także Merlina, Czarownice oraz Pinokia. Na koniec wycieczki warto zajrzeć również do Pokoju Amesa, w którym nawet najwyższy człowiek może stać się bardzo mały, a wszystko za sprawą iluzji i złudzenia optycznego.

W tym samym budynku, w którym mieści się Bajkowa Chata, znajduje się również kraina horroru i mroku ZOOMBIELAND. Tam umarli wychodzą z grobów! Zajrzyjcie tam, jeśli nie boicie się wampirów, czarownic, szkieletów i wielkich pająków. W Zoombielandzie będziecie mieli niepowtarzalną okazję, aby zmierzyć się z własnym strachem – samemu lub w towarzystwie znajomych.

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.rewal.com.pl nie odpowiada.

Informacje pochodzą ze strony www.bajkowa-chata.pl oraz www.zoombieland.business.site

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0