Dla dzieci w Rewalu

(3)

Rewalska plaża Plaża w Rewalu jest niewątpliwie jedną z najważniejszych miejscowych atrakcji. To właśnie złocisty piasek oraz możliwość kąpieli w Bałtyku przyciąga nad morze tysiące turystó... więcej »

Zejście od ul. Westerplatte

Rewal atrakcje dla dzieci w Rewalu i okolicy Nadmorska Kolej WąskotorowaPrzez gminę Rewal przebiega linia kolejki wąskotorowej. Przystanki w gminie Rewal: Pogorzelica, Niechorze, Rewal,Trzęsacz. W... więcej »

Nowoczesna platforma i taras widokowy w Rewalu Nad brzegiem morza, przy ulicy Klifowej znajduje się jedna z atrakcji turystycznych Rewala – taras widokowy. Można stąd fotografować i podziwia... więcej »

ul. Klifowa i ul. Sikorskiego, Rewal

Nadmorska Kolejka Wąskotorowa Pierwszy kurs Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej odbył się 1 lipca 1896 roku. Początkowo trasa przejazdu rozpoczynała się w Gryficach, a kończyła się w Niechorzu. Obecn... więcej »

ul. Spacerowa 35, Rewal

Szlaki piesze i rowerowe w Rewalu Rewalska Kraina Słońca - pętlowy, kolor żółty, długość około 10 km. Start szlaku przy szkole i hali sportowej na ul. Kamieńskiej - w centrum Rewala. Krążym... więcej »

Stalowe wieloryby w Rewalu Na placu, przy platformie widokowej w Rewalu ustawione zostały dwa szkielety wielorybów. Stalowe rzeźby zaprojektował kołobrzeski artysta – Wiktor Szos... więcej »

Plac Sikorskiego, Rewal

Rewalski Park Wieloryba Park Wieloryba w Rewalu to doskonałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. To właśnie tutaj podczas zabawy można się nauczyć wiele na temat morza. Dla zwiedz... więcej »

ul. Kamieńska 1C, Rewal

Chata jak z bajki oraz kraina strachu Zoombieland w Rewalu Tuż obok Parku Wieloryba w Rewalu znajduje się Bajkowa Chata – magiczne miejsce, pełne postaci rodem z baśni. Wewnątrz czekają na n... więcej »

ul. Słonecznikowa 9, Rewal

Stadniny koni w Rewalu Jazda konna to jeden ze sportów, w którym nie ma znaczenia w jakim wieku jesteśmy. Wiadomo, im wcześniej zaczniemy naszą przygodę na końskim grzbiecie, tym lep... więcej »

ul. Spokojna 4, Rewal

Park Linowy w Rewalu Park linowy Gibon znajduje się w Rewalu przy ulicy Łokietka. Park oferuje rozmaitą ilość przeszkód oraz trasy o różnym stopniu trudności. W parku każdy znajdzie... więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Boiska sportowe w Rewalu W Rewalu, przy ulicy Szkolnej znajduje się kompleks sportowy. Do dyspozycji mieszkańców i turystów oddano: boisko do piłki nożnej o wymiarach 90x50 m, pok... więcej »

ul. Szkolna 1, Rewal

Korty do gry w tenisa W Rewalu, przy ulicy Szkolnej znajdują się korty tenisowe. Do dyspozycji zainteresowanych grą w tenisa ziemnego są trzy boiska z syntetyczną nawierzchnią Wimbledon 20. Specja... więcej »

ul. Szkolna 1, Rewal

Rewalski pomnik Rybaka Na skwerku przy ulicy Saperskiej, nieopodal przystani rybackiej, znajduje się Pomnik Rybaka – odlany z brązu, jeden z symboli Rewala. Jedną z przyczyn jego powstania,... więcej »

ul. Saperska 18, Rewal

Kutry rybackie w Rewalu Jeśli ktoś lubi spacery plażą wczesnym rankiem lub przy zachodzie słońca, na pewno spotka rewalskich rybaków wypływających w morze lub wracających z połowów.... więcej »

ul. Saperska 5, Rewal

Piękna aleja róż i aleja zakochanych w Rewalu Na deptaku łączącym Rewal i Niechorze, tuż przy samym klifie, znajdują się dwie alejki – Aleja Róż oraz Aleja Zakochanych. Pierws... więcej »

ul. Klifowa, Rewal

Retro ciuchcia w Rewalu Ciuchcia retro stanowi ciekawe uzupełnienie oferty przewozowej w Gminie Rewal. Pojazd posiada dwa wagony i przewozi turystów między Rewalem i Niechorzem. Przystanki... więcej »

Przystanek PKS, Rewal

Loty na paralotni w okolicach Rewala 4 km na zachód od Rewala na odkrytym brzegu klifowym istnieją doskonałe warunki do uprawiania paralotniarstwa. Klif nie zawiera sterczących badyli i k... więcej »

Pomnik Sybiraka w Rewalu W Rewalu na niewielkim placu przy zbiegu ulic Słonecznej, Mickiewicza i Kościuszki znajduje się Pomnik Sybiraka. Jest to prosty granitowy blok, na którym zamontowan... więcej »

ul. Słoneczna, Mickiewicza, Kościuszki, Rewal

Szkółka sportów wodnych w Dziwnówku Szkółka sportów wodnych AR-Sport powstała w 2003 roku z inicjatywy Arkadiusza Ziółkowskiego. Celem działania szk&oacut... więcej »

ul. Nad Zalewem 14, Dziwnówek

Ruiny na klifie w Trzęsaczu Trzęsacz to niewielka miejscowość położona nieopodal Rewala. Miasteczko to słynie przede wszystkim z ruin kościoła położonego na klifie. Turyści z chęcią przychodzą w m... więcej »

Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu Muzeum Rybołówstwa zlokalizowane jest w Niechorzu przy alei Bursztynowej 28. Obiekt ten powstał dzięki współdziałaniom miejscowej ludności i gł&... więcej »

al. Bursztynowa 28, Niechorze

Niechorska latarnia Latarnia morska zlokalizowana w Niechorzu stanowi jedną z ciekawszych atrakcji w okolicy Rewala. Obiekt znajduje się na wysokim klifowym brzegu. Latarnia powstała w grudniu 186... więcej »

ul. Polna 30, Niechorze

Miniaturowe kolejki i latarnie w Dziwnowie Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie zlokalizowany jest przy ulicy Marynarki Wojennej. Na ogrodzonym, zielonym terenie umieszczone zostały miniatury latar... więcej »

ul. Marynarki Wojennej 15, Dziwnów

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa położona miedzy Rewalem a Dziwnowem na wysokim brzegu morza wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysun... więcej »

Niechorze - nadmorska miejscowość składająca się z dwóch części: zachodniej, starszej, położonej przy klifowym brzegu oraz nowszej, na obszarach bardziej równinnych i przylegających d... więcej »

Trzęsacz - mała, nadmorska miejscowość położona 1 km na zachód od Rewala. Wspaniały morski klimat, lasy sosnowe, piękny brzeg klifowy oraz piaszczysta plaża sprawia, że Trzęsacz odwiedza cor... więcej »

Pogorzelica to uzdrowiskowa miejscowość należąca do gm. Rewal, położona nad zachodnim brzegiem jeziora Liwia Łuża. Wspaniały leczniczy klimat, lasy sosnowo-świerkowe, szeroka piaszczysta plaża spra... więcej »

Trzebiatów to największe w tym regionie miasteczko, liczące ponad 10tys. mieszkańców, stanowiące siedzibę gminy. W linii prostej, oddalone od morza o 8km. Pierwsza wzmianka o mieście... więcej »

Dziwnów jest oddalony od Rewala o ok. 18 km w linii prostej na zachód. Biorąc pod uwagę odległości drogowe, to samochodem jest do przejechania ok. 20 km, głównie drogą wzdłuż w... więcej »

Przemieszczając się na zachód z Rewala, po pokonaniu ok 15 km wzdłuż wybrzeża, trafimy do Dziwnówka. To mała wieś letniskowa zlokalizowana między brzegami Morza Bałtyckiego i Zatoki W... więcej »

Rewal najstarsze dzieje Obszar dzisiejszej Gminy Rewal był zamieszkiwany już w pierwszych wiekach naszej ery przez Wandalów, a następnie przez Wendów. W X wieku przyłączono te ziemie... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00