Rewal Taras widokowy - gdzie się znajduje, jak tam dotrzeć ?

  • location_on Rewal, ul. undefined

Nowoczesna platforma i taras widokowy w Rewalu

Nad brzegiem morza, przy ulicy Klifowej znajduje się jedna z atrakcji turystycznych Rewala – taras widokowy. Można stąd fotografować i podziwiać najpiękniejsze, rewalskie wschody i zachody słońca. Spacerowicze mogą zatrzymać się i odpocząć na ławeczkach, napawając się jednocześnie szumem fal i fantastycznym widokiem na morze.

W Rewalu, przy ulicy Sikorskiego znajduje się również duża platforma widokowa wybudowana w 2009 roku. Nowoczesna budowla o konstrukcji z betonu połączona została z zejściem na plażę. Na miejscu znajduje się także zaplecze ratowników patrolujących rewalską plażę. Udostępniony podest ma wymiary 19,5 na 15 metrów i zamontowany został na wysokości 12,5 m n.p.m. Platforma widokowa pozwala na obserwację pięknych widoków, plaży, falującego morza oraz malowniczych wschodów i zachodów słońca. Miejsce to jest szczególnie lubiane przez zakochane pary, które przypinają kłódki ze swoimi inicjałami do barierek platformy.

Budowa nowoczesnej platformy zapoczątkowała przebudowę centrum Rewala. Odnowiono drogę prowadzącą do tarasu oraz pobliski plac, przy którym można znaleźć liczne sklepiki z pamiątkami oraz punkty gastronomiczne i restauracje serwujące rozmaite przekąski.  

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r. 
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.rewal.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0